Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Koupelna

Koupelna

Nábytek do koupelny neodmyslitelně tvoří součást vybavení každé domácnosti. Kromě nezbytného umyvadla je potřeba někde uložit mycí gely, šampóny, holicí strojek, hřebeny, náhradní kartáčky a zubní pasty a další. Na Intena.cz naleznete několik sérii nábytku do koupelny , lišící se tvarem a barevným provedením. Materiál a provedení koupelnového nábytku Při pořizení koupelnového nábytku...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Koupelna

Nábytek do koupelny neodmyslitelně tvoří součást vybavení každé domácnosti. Kromě nezbytného umyvadla je potřeba někde uložit mycí gely, šampóny, holicí strojek, hřebeny, náhradní kartáčky a zubní pasty a další. Na Intena.cz naleznete několik sérii nábytku do koupelny, lišící se tvarem a barevným provedením.

Materiál a provedení koupelnového nábytku

Při pořizení koupelnového nábytku vybíráme podle prostoru a počtu osob, které budou koupelnu používat. Design nábytku do koupelny je potřeba sladit s odstínem a provedením obkladu. Materiálem pro koupelnový nábytek je nejčastěji lamino se zvýšenou odolností proti vlhkosti a nebo MDF desky s vícevrstvým nánosem laku. Pokud jde o barevné provedení, převládají koupelny bílé, barevné nebo s dřevěnými odstíny buku, třešně, švestky a jiné.

Zobrazit celý popis

Největší akce v oddělení koupelna pro měsíc ÚNOR

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960