Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace líná paměťová pěna

Matrace líná paměťová pěna

Matrace z líné paměťové pěny patří jednoznačně mezi nejprodávanější z naší nabídky.  Líná paměťová pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Kombinací různých tuhostí paměťové pěny se docílí maximální přizpůsobení páteři všech polohách spánku (na zádech, na boku …) , nebo jen při běžné relaxaci....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace líná paměťová pěna

Matrace z líné paměťové pěny patří jednoznačně mezi nejprodávanější z naší nabídky.  Líná paměťová pěna se díky speciálnímu složení dokáže přesně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit tak oporu páteře v té nejideálnější poloze. Kombinací různých tuhostí paměťové pěny se docílí maximální přizpůsobení páteři všech polohách spánku (na zádech, na boku …) , nebo jen při běžné relaxaci.

 

Jednotlivé zóny matrace z líné pěny účelně vyrovnávají zatížení způsobené jednotlivými částmi našeho těla. Hlavní funkce matrace z líné pěny spočívá v tom, že když je matrace zatížena, vzduch v buňkách matrace se přesune do sousedních buněk a takto se pěna elegantním způsobem okolo Vašeho těla přizpůsobuje. Jakmile se pak následně zatížení uvolní, pěnová „paměť“ zachovává krátkou chvíli tvar před navrácením se do jejího původního stavu. Nejprodávanější matrace z paměťové pěny jsou z kategorie Matrace Akce. 

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Zboží v oddělení Matrace líná paměťová pěna (25)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960