Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Pružinové & taštičkové matrace

Pružinové & taštičkové matrace

Pružinové taštičkové matrace prošly v předchozích letech značným vývojem a modernizací. Pro výrobu pružinové matrace jsou použity kvalitní pružiny Bonell, které jsou v evropě nejlepší na trhu. Jednotlivé pružiny v matraci jsou spojeny navzájem přídavnými pérky, takže se nemohou uvolňovat.   Na pružinovém jádru matrace jsou umístěny roznášecí vrstvy impregnovaného vysoce gramážního...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Pružinové & taštičkové matrace

Pružinové taštičkové matrace prošly v předchozích letech značným vývojem a modernizací. Pro výrobu pružinové matrace jsou použity kvalitní pružiny Bonell, které jsou v evropě nejlepší na trhu. Jednotlivé pružiny v matraci jsou spojeny navzájem přídavnými pérky, takže se nemohou uvolňovat.

 

Na pružinovém jádru matrace jsou umístěny roznášecí vrstvy impregnovaného vysoce gramážního filcu, který zabraňuje prostupu pružin. Taštičkové matrace jsou velmi podobné matracím pružinovým, ale mají několik důležitých výhod. Jádro taštičkové matrace obsahuje až 1000 ks malých pružinek (pružinová matrace jich obsahuje řádově méně), které jsou umístěny do samostatných "taštiček".

 

Velké množství pružinek zajistí optimální rozložení hmotnosti lidského těla a taštičky zabrání vrzání taštičkové matrace. Pružinové a taštičkové matrace jsou výhodné především díky zajištění výborného provzdušnění - proto je možné je uložit i na pevnou desku. Pružinové matrace nejsou vhodné pro polohovací rošty do postele.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Pružinové & taštičkové matrace (9)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960