Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Antibakteriální matrace

Antibakteriální matrace

Mezi velké novinky ve světě zdravého spánku patří matrace do postele vyrobené z antibakteriální pěny.  Antibakteriální matrace jsou ideálním řešením pro osoby s alergiemi, astmatem a jinými dýchacími potížemi. Volba kvalitní matrace pro váš spánek je jedním z důležitých rozhodnutí, které by jste neměli brát na lehkou váhu.   Zvláště pak pokud trpíte alergiemi, astamatem nebo jiným...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Antibakteriální matrace

Mezi velké novinky ve světě zdravého spánku patří matrace do postele vyrobené z antibakteriální pěny.  Antibakteriální matrace jsou ideálním řešením pro osoby s alergiemi, astmatem a jinými dýchacími potížemi. Volba kvalitní matrace pro váš spánek je jedním z důležitých rozhodnutí, které by jste neměli brát na lehkou váhu.

 

Zvláště pak pokud trpíte alergiemi, astamatem nebo jiným onemocněním dýchacích cest. Zdravotní matrace z antibakteriální pěny zajišťují hygienu, dlouhotrvající svěžest, péči a ochranu materiálu, zabraňují vzniku plísní a zápachu, předvším však, tato speciální pěna zamezuje tvorbu bakterií, plísně, roztočů a dalších nežádoucích mikroorganismů, díky tomu vám zajistí zdravé a čisté prostředí pro kvalitní spánek.


Antibakteriální pěna je dermatologicky testována a šetrná vůči pokožce. Antibakteriální matrace se také často vyrábějí v kombinaci se studenou či línou paměťovou pěnou.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Antibakteriální matrace (5)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960