Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Partnerské matrace

Partnerské matrace

V kategorii partnerské matrace jsou zařazeny zdravotní matrace s rozdílnou - dvojí tuhostí ložných ploch. Největší výhodou partnerské matrace pro muže a ženu je to, že koupí jednoho výrobku získáte vlastnosti dvou matrací. Pokud vám tvrdost a tuhost matrace do postele po vyzkoušení nebude vyhovovat, jednoduše ji otočíte a docílíte měkčí resp. tvrdší tuhosti. Partnerské matrace...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Partnerské matrace

V kategorii partnerské matrace jsou zařazeny zdravotní matrace s rozdílnou - dvojí tuhostí ložných ploch. Největší výhodou partnerské matrace pro muže a ženu je to, že koupí jednoho výrobku získáte vlastnosti dvou matrací. Pokud vám tvrdost a tuhost matrace do postele po vyzkoušení nebude vyhovovat, jednoduše ji otočíte a docílíte měkčí resp. tvrdší tuhosti.


Partnerské matrace se vyrábějí nejčastěji jako matrace z líné pěny nebo matrace ze studené pěny. Vyrábějí se jako vícezónové s rozdílnou tuhostí v jednotlivých zónách. Tím zajišťují pro každou část těla jinou tuhost. Moderní řešení matrací pro muže a ženu představuje tvarování pěny do tzv. nopů , kde nejenže dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky. , ale navíc u některých matrací je tato vrstva rozdělena i do několika zón.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Zboží v oddělení Partnerské matrace (19)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960