Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace studená pěna

Matrace studená pěna

Zdravotní matrace ze studené pěny jsou vedle matrací s línou pěnou největším současným trendem v oblasti zdravého spánku. Často tak bývají s línou paměťovou pěnou kombinovány. Matrace ze studené pěny se vyrábějí jako 5-7 zónové, kde má každá zóna jiné tvarování nebo jinou tuhost a je určena pro zatížení jiné části těla.   Pod rameny a patami mají matrace do postele ze studené pěny...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace studená pěna

Zdravotní matrace ze studené pěny jsou vedle matrací s línou pěnou největším současným trendem v oblasti zdravého spánku. Často tak bývají s línou paměťovou pěnou kombinovány. Matrace ze studené pěny se vyrábějí jako 5-7 zónové, kde má každá zóna jiné tvarování nebo jinou tuhost a je určena pro zatížení jiné části těla.

 

Pod rameny a patami mají matrace do postele ze studené pěny měkčí zóny a pod bedry je pevnější podklad. Studená pěna je u matrací vyráběna speciální technologií tak, aby pěna vynikla výbornou pružností, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Díky výrobní technologii za nízké teploty dosahují matrace ze studené pěny daleko větší životnosti, než klasické PUR matrace.

Navíc mají jednotlivé buňky pěny silnější stěnu. Moderní řešení představuje tvarování studené pěny do tzv. nopů . Díky tomuto profilovanému povrchu dochází k masáži a prokrvení vrchní části pokožky .

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Zboží v oddělení Matrace studená pěna (28)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960