Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Latexové matrace

Latexové matrace

Přestože v současné době už nepatří latexové matrace mezi aktuální hity, tak jsou mezi zákazníky stále oblíbené. Jsou měkké, pružné a pro zvýšení ventilace mívají odlehčující a provzdušňující otvory. Latexové matrace se vyrábějí většinou jako tří, pěti nebo sedmi zónové.   Výborně přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty a mají dlouhou životnost. U matrací s...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Latexové matrace

Přestože v současné době už nepatří latexové matrace mezi aktuální hity, tak jsou mezi zákazníky stále oblíbené. Jsou měkké, pružné a pro zvýšení ventilace mívají odlehčující a provzdušňující otvory. Latexové matrace se vyrábějí většinou jako tří, pěti nebo sedmi zónové.

 

Výborně přizpůsobují tvaru těla, jsou ideální pro polohovací rošty a mají dlouhou životnost. U matrací s latexovým jádrem nedochází k proležení. Typickou vlastností latexových matrací je jejich měkká struktura. Pro zvýšení tuhosti a tvrdosti bývá jádro vyztuženo kokosovými nebo kaktusovými deskami. Matrace vyrobené z latexu se mohou kombinovat také s purovým jádrem, případně s PUR nebo studenou pěnou. Tyto kombinace nabízí dostatečnou tvrdost a zároveň vzdušnost.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Latexové matrace (11)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960