Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Matrace se stříbrným potahem

Matrace se stříbrným potahem

Alergikům a astmatikům dokáží roztoči kdykoli velmi znepříjemnit život. Roztoči se živí drobnými šupinkami lidské kůže a velmi jim svědčí tma, teploty kolem 22-26˚C - prostě ideální podmínky v témež každé matraci.  Matrace se stříbrným potahem znemožní roztočum jejich výskyt v potahu.    Potah těchto matrací je prošitý jemným stříbrným vláknem, jehož ionty dovedou spolehlivě zajistit...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Matrace se stříbrným potahem

Alergikům a astmatikům dokáží roztoči kdykoli velmi znepříjemnit život. Roztoči se živí drobnými šupinkami lidské kůže a velmi jim svědčí tma, teploty kolem 22-26˚C - prostě ideální podmínky v témež každé matraci.  Matrace se stříbrným potahem znemožní roztočum jejich výskyt v potahu. 

 

Potah těchto matrací je prošitý jemným stříbrným vláknem, jehož ionty dovedou spolehlivě zajistit nepříznivé podmínky pro všechny mikroorganismy.  Navíc jsou stříbrné potahy u matrací pratelné na 60°C, což je teplota , která roztoče spolehlivě zahubí. Pokud si tedy chcete být jisti , že je vaše matrace účinně antialergická, vyberte si z naší nabídky některý z modelů matrací se stříbrným potahem.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Matrace se stříbrným potahem (4)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960