Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Skříně do ložnice masiv

Skříně do ložnice masiv

Pokud plánujete zařídit vaši ložnici nábytkem z masivního dřeva , můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Šatní skříně z masivu patří mezi nejkvalitnější skříně do ložnice z naší nabídky.  Dřevěné skříně do ložnice nabízejí dostatek úložného prostoru pro šaty a různé oblečení či jiné věci.    Vnitřní vybavení dřevěných skříní z masivu tvoří většninou kombinace...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Skříně do ložnice masiv

Pokud plánujete zařídit vaši ložnici nábytkem z masivního dřeva, můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Šatní skříně z masivu patří mezi nejkvalitnější skříně do ložnice z naší nabídky.  Dřevěné skříně do ložnice nabízejí dostatek úložného prostoru pro šaty a různé oblečení či jiné věci. 

 

Vnitřní vybavení dřevěných skříní z masivu tvoří většninou kombinace polic a šatní tyče. Ve spodní části bývají šatní skříně z masivu často vybaveny šuplíky na uložení drobného prádla. Skříně patří mezi nejpoužívanější nábytek do ložnice.

Jaké dřevo na šatní skříně z masivu ?

Pokud se rozhodnete pro pořízení dřevěné šatní skříně, můžete vybírat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří šatní skříně z masivu buku nebo dubu. Nejprodávanější jsou díky své dobré ceně šatní skříně z masivu smrku nebo dřevěné skříně z masivní borovice.

Všechny skříně u INTENA nábytek jsou lakované ekologickými, zdravotně nezávadnými laky.  U některých modelů si můžete vybírat z různých variant moření. Pokud se rozhodnete pro koupi dřevěné skříně na Intena.cz, můžete si být jisti špičkovou kvalitou a robustním provedením.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Skříně do ložnice masiv (141)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960