Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Skříně do ložnice lamino

Skříně do ložnice lamino

Moderní ložnici tvoří vždy kvalitní postel, noční stolky a zcela jistě také prostorná šatní skříň.  Můžeme bez obav říci, že šatní skříň v ložnici je jeden z nejpoužívanějších kusů nábytku v bytě, neboť do ní stále chodíme pro různé oblečení, šaty či jiné věci.   Pokud smýšlíte ekonomicky, pravděpodobně budete vybírat skříň v oddělení skříně do ložnice z lamina . Laminované...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Skříně do ložnice lamino

Moderní ložnici tvoří vždy kvalitní postel, noční stolky a zcela jistě také prostorná šatní skříň.  Můžeme bez obav říci, že šatní skříň v ložnici je jeden z nejpoužívanějších kusů nábytku v bytě, neboť do ní stále chodíme pro různé oblečení, šaty či jiné věci.

 

Pokud smýšlíte ekonomicky, pravděpodobně budete vybírat skříň v oddělení skříně do ložnice z lamina. Laminované ložnicové skříně jsou totiž praktické, pevné a za skvělou cenu nabízejí dostatek úložného prostoru. Skříně patří mezi nejpoužívanější nábytek do ložnice.

Materiál a provedení skříně do ložnice z lamina

Laminovaná deska, která se používá na výrobu skříní do ložnice je v dnešní době velice kvalitní, její výhodou je provedení v mnoha odstínech. Z nabídky na Intena.cz můžete vybírat skříně do ložnice v buku, skříně v moderní bílé barvě nebo ořechu a v současné době trendové skříně v odstínu dub sonoma.

 

Podle provedení dvířek pak můžete vybírat laminované skříně s otevíravými dveřmi nebo šatní skříně posuvnými dveřmi. Vyberte si na INTENA nábytek jakoukoli moderní praktickou šatní skříň do ložnice a můžete si být jisti skvělým provedením a plnou zárukou pro její bezproblémové používání.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Skříně do ložnice lamino (58)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960