Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Komody a prádelníky

Komody a prádelníky

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků či dalšího nábytku do ložnice .  Komody a prádelníky do ložnice můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu.    Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku , smrku či borovice, tak ekonomické komody a prádelníky z lamina...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Komody a prádelníky

V nabídce na Intena.cz naleznete širokou škálu zásuvkových komod a prádelníků či dalšího nábytku do ložniceKomody a prádelníky do ložnice můžete vybírat jak v moderním trendovém provedení, tak v stále oblíbeném klasickém stylu. 

 

Pokud jde o materiál, v naší nabídce naleznete jak dřevěné komody z masivu buku, smrku či borovice, tak ekonomické komody a prádelníky z lamina různých odstínů. Dle vnitřního členění nabízíme komody a prádelníky zásuvkové, komody dvířkové nebo kombinované. Komoda nebo prádelník nabízejí velkorysý prostor pro různé drobnosti, oděvy, lůžkoviny nebo například ručníky. 


Komody do ložnice by měli být funkční a dostatečně prostorné. Pomohou udržet potřebný pořádek a zároveň skvěle doplní elegantní interiér vaší ložnice. Pokud právě vybíráte svou novou komodu nebo prádelník, u INTENA nábytek nemůžete vybrat špatně.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Komody a prádelníky (290)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960