Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Polštáře a lůžkoviny

Polštáře a lůžkoviny

Pořízením kvalitního polštáře a přikrývky doplníte fukci postele a matrace a ještě více si tak můžete vychutnat zdravý a komfortní spánek.  Na Intena.cz  pro vás nabízíme pestrou  nabídku přikrývek, polštářů nebo ložních souprav z různých materiálů.   Hitem současné doby jsou polštáře a přikrývky z dutého vlákna , které jsou ideální také pro astmatiky nebo alergiky . Rovnoměrné...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Polštáře a lůžkoviny

Pořízením kvalitního polštáře a přikrývky doplníte fukci postele a matrace a ještě více si tak můžete vychutnat zdravý a komfortní spánek.  Na Intena.cz  pro vás nabízíme pestrou  nabídku přikrývek, polštářů nebo ložních souprav z různých materiálů.

 

Hitem současné doby jsou polštáře a přikrývky z dutého vlákna, které jsou ideální také pro astmatiky nebo alergiky. Rovnoměrné prošití výrobků pak zajišťuje potřebné rozložení výplně jak během používání,tek během praní.  Objevte proto na našem eshopu kvaltní polštáře a přikrývky pro váš zdravý spánek.

Anatomické poštáře z líné paměťové pěny

Pokud se ráno probudíte a cítíte bolest v oblasti krku a ramen, pak vám stávající polštář zcela jistě dosluhuje. Místo pojídání léků od bolesti můžete vyzkoušet některý z anatomických polštářů z naší nabídky. Anatomické polštáře jsou vyrobeny z různých typů pěn.

Nejoblíbenější jsou polštářky z líné paměťové pěny, které dovedou přesně okopírovat vaši krční páteř při spánku nebo odpočinku. Pořízením anatomického polštáře tak můžete docílit toho, že budete ráno vstávat krásně uvolnění a odpočatí.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Polštáře a lůžkoviny (13)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960