Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Ložnice z lamina

Ložnice z lamina

Ložnice a postele z lamina představují jednoduché a kompletní řešení vaší malé či velké ložnice. Jednotlivé prvky ložnice z lamina jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá ložnice v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny pro laminované ložnice jsou buk, ořech, třešeň nebo wenge.   Základem každé řady nábytku do ložnice z lamina je prostorná manželská postel,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Ložnice z lamina

Ložnice a postele z lamina představují jednoduché a kompletní řešení vaší malé či velké ložnice. Jednotlivé prvky ložnice z lamina jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá ložnice v jiné barevné kombinaci. Nejobíbenějšími odstíny pro laminované ložnice jsou buk, ořech, třešeň nebo wenge.

 

Základem každé řady nábytku do ložnice z lamina je prostorná manželská postel, která mívá obvykle rozměr 160x200 nebo 180x200 centimetrů..  Další součástí laminované ložnice  jsou pak především pak skříně do ložnice nebo komody a prádelníky. Šatní skříňě do ložnice obsahují šatní tyče, police nebo kombinace polic a případně šuplíky.

Hitem posteldní doby jsou vysoké skříně s posuvnými dveřmi. Do vybavení kompletů zvaných sestavy do ložnice jsou také noční stolky, toaletní stolek a případně zrcadlo.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Ložnice z lamina (9)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960