Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Levné ložnice - sestavy

Levné ložnice - sestavy

Hledáte ložnici do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla postel, noční stolky i šatní skříň ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné ložnice-sestavy nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké ložnice. Jednotlivé prvky jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá ložnice v jiné barevné kombinaci.   Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných sestav buk,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Levné ložnice - sestavy

Hledáte ložnici do 10 tis. Kč tak, aby v ceně byla postel, noční stolky i šatní skříň ?  Pokud ano, pak je toto oddělení určeno právě vám. Levné ložnice-sestavy nabízejí jednoduché a ekonomické řešení vaší malé i velké ložnice. Jednotlivé prvky jsou vyráběny v mnoha dezénech a odstínech - každá ložnice v jiné barevné kombinaci.

 

Nejobíbenějšími odstíny jsou u levných sestav buk, ořech, třešeň nebo wenge. Základem každé levné ložnice je pohodlná maželská postel o rozměru 160x200 cm popř. 180x200 cm. Součástí levné ložnice jsou také noční stolky a praktická šatní skříň s otevíravými nebo posuvnými dvířkami. K některým sestavám levné ložnice si můžete doobjednat například komodu nebo toaletní stolek.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Levné ložnice - sestavy (5)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960