Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Moderní ložnice

Moderní ložnice

Současné moderní ložnice se už zdaleka nepovažují jen za místnost pro spánek. V moderní ložnici můžete relaxovat a provádět různé odpočinkové aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní ložnice působit příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou ložnici nábytkem.   Ideální je, pokud při zařizování moderní ložnice máte k dispozici šatnu. Pokud tomu tak není,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Moderní ložnice

Současné moderní ložnice se už zdaleka nepovažují jen za místnost pro spánek. V moderní ložnici můžete relaxovat a provádět různé odpočinkové aktivity. Proto by měl celkový vzhled moderní ložnice působit příjemně a útulně.  Základní myšlenkou je nepřeplácat trendovou ložnici nábytkem.

 

Ideální je, pokud při zařizování moderní ložnice máte k dispozici šatnu. Pokud tomu tak není, nabízíme vám moderně řešené skříně do ložnice s posuvnými dveřmi, které jsou v součastnosti aktuálním designovým hitem. Postel v moderní ložnici by měla být jednoduchá, pevná s nádechem odlehčeného vzhledu. Trendem moderních ložnic jsou tmavé odstíny ořechu a wenge, nebo naopak bílé ložnice.

 

Především v menších místnostech hraje bílá barva velmi důležitou roli v celkovém designovém odlehčení.  Bílou ložnici pak můžete jednoduše doladit různobarevnými doplňky. Objevte na Intena.cz svou vysněnou moderní ložnici a zařiďte si váš dům či byt podle aktuálních trendů a doporučení předních designérů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc LEDEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Moderní ložnice (9)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960