Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé ložnice

Bílé ložnice

Bílé ložnice jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a nábytek do ložnice bílé barvy se hodí do každé větší či menší místnosti.  Bílé postele nabízí velký prostor pro ustavení mnoha doplňků a dekorací v různých odstínech. U bílích postelí můžete vymalovat zdi ložnice nejrůznějšími barvami jaké se vám líbí.    Hezké je použít pro výmalbu v...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé ložnice

Bílé ložnice jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a nábytek do ložnice bílé barvy se hodí do každé větší či menší místnosti.  Bílé postele nabízí velký prostor pro ustavení mnoha doplňků a dekorací v různých odstínech. U bílích postelí můžete vymalovat zdi ložnice nejrůznějšími barvami jaké se vám líbí. 

 

Hezké je použít pro výmalbu v kombinaci s bílým nábytkem do ložnice tmavší barevné odstíny tak, aby bílý nábytek v ložnici vyniknul.  Bílé ložnice a postele se vyrábějí buď z mořeného masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z lamina.  Pokud fandíte aktuálním trendům a máte rádí bílou barvu, pak jsou bílé ložnice v nabídce na Intena.cz určeny právě vám.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc LEDEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Bílé ložnice (2)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960