Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Ložnice wenge - ořech

Ložnice wenge - ořech

Krásné ložnice v moderním designu – takto se dá charakterizovat nábytek v oddělení ložnice a postele wenge - ořech .  Jedná se o krásný nábytek do ložnice , který je vyroben z lamina nebo masivu v barevném provedení wenge nebo ořechu,  nebo v kombinaci s další např. bílou barvou.  Ložnice z wenge nebo ořechu se hodí do dobře prosvětlených místností nebo do ložnic větších...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Ložnice wenge - ořech

Krásné ložnice v moderním designu – takto se dá charakterizovat nábytek v oddělení ložnice a postele wenge - ořech.  Jedná se o krásný nábytek do ložnice, který je vyroben z lamina nebo masivu v barevném provedení wenge nebo ořechu,  nebo v kombinaci s další např. bílou barvou. 


Ložnice z wenge nebo ořechu se hodí do dobře prosvětlených místností nebo do ložnic větších rozměrů. Do malé tmavé ložnice je lepší použít světlejší postel a nábytek.  Nábytek do ložnice nabízený v oddělení ložnice wenge a ořech je velice pěkný, s moderním designem, který je k dostání za příznivé ceny. Ložnice z tmavšího lamina se vyznačuje odolností proti případným oděrům a snadnou údržbou.

Pokud máte k dispozici větší nebo světlejší místnost, pořízením ložnice v odstínu ořechu nebo wenge budete zcela určitě sledovat aktuální trendy v oblasti moderního bydlení.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Ložnice wenge - ořech (4)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960