Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé postele

Bílé postele

Bílé postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku.  Bílá barva pro postele je elegantní, krásná a hodí se do každé malé i velké ložnice. Bílé postele nabízí velký prostor pro využití mnoha bytových  doplňků. U bílých postelí můžete vymalovat zdi vaší ložnice elegantními barvami jaké se vám líbí. Bílé postele z masivu nebo z lamina Bílé postele se vyrábějí buď z masivního...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé postele

Bílé postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku.  Bílá barva pro postele je elegantní, krásná a hodí se do každé malé i velké ložnice. Bílé postele nabízí velký prostor pro využití mnoha bytových  doplňků. U bílých postelí můžete vymalovat zdi vaší ložnice elegantními barvami jaké se vám líbí.

Bílé postele z masivu nebo z lamina

Bílé postele se vyrábějí buď z masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z lamina.  Povrch bílé postele z masivu může být upraven dvojím způsobem. Bílé moření způsobí lehčí překrytí povrchu tak, že je textura dřeva zůstáva lehce vyditelná.  Bílé lakování naopak způsobí u postele z masivu celkové překrytí dřeva, kdy je textura kompletně překrytá bílou barou. Levnější variantou zůstávají bílé postele z lamina, které nabízejí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.

Bílé postele s úložným prostorem

Bílé postele s úložným prostorem se nabízejí jako klasické jednolůžkové nebo dvoulůžkové. Zajímavou kategorii tvoří bílé postele s úložným prostorem. Úložný prostor může být u bílých postelí tvořený pomocí šuplíků nebo jako samostatný box v kombinaci s vyklápěcími rošty. Bílé postele v naší nabídce mají plochu pro matraci o rozměrech 80x200 nebo 90x200, bílé postele dvoulůžka jsou pak nabízeny v rozměrech 160x200 nebo 180x200 centimetrů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Bílé postele (48)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960