Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Noční stolky masiv

Noční stolky masiv

Pokud plánujete pořídit do vaší ložnice nábytek z masivního dřeva , můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Noční stolky z masivu výborně doplní kvalitní dřevěné postele, které patří mezi nejkvalitnější z naší nabídky.  Dřevěné noční stolky nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé dekorace nebo veškeré drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Noční stolky masiv

Pokud plánujete pořídit do vaší ložnice nábytek z masivního dřeva, můžete si být jisti, že pro váš zdravý spánek děláte maximum. Noční stolky z masivu výborně doplní kvalitní dřevěné postele, které patří mezi nejkvalitnější z naší nabídky. 


Dřevěné noční stolky nabízejí dostatek úložného prostoru pro různé dekorace nebo veškeré drobnosti, které potřebujete mít stále po ruce. Konstrukce nočních stolků z masivu tvoří výsledný design. Oblíbené jsou dřevěné noční stolky na nožkách, na soklu, nebo jen tak zavěšené na posteli. Často bývají noční stolky opatřeny šuplíky,  větší modely moho mít i dvířka.

Jaký materiál na noční stolky z masivu ?

Pokud se rozhodnete pro pořízení dřevěné postele a dřevěných nočních stolků,  můžete vybírat z několika druhů dřeva. Mezi nejkvalitnější a nejpevnější patří noční stolky z masivu buku nebo dubu. Nejprodávanější jsou díky své dobré ceně noční stolky z masivu smrku nebo dřevěné noční stolky z masivní borovice.

Všechny noční stolky u INTENA nábytek jsou lakované ekologickými, zdravotně nezávadnými laky.  U některých modelů si můžete vybírat z různých variant moření. Pokud se rozhodnete pro koupi nočních stolků na Intena.cz, můžete si být jisti jejich kvalitním provedením.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Noční stolky masiv (131)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960