Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Noční stolky lamino

Noční stolky lamino

Moderní ložnici tvoří vždy kvalitní postel a bezesporu také hezké noční stolky .  Můžeme bez obav říci, že noční stolek v ložnici je jeden z velmi praktických doplňků ke každé posteli, neboť slouží k odkládání stále potřebných drobností a nezbytností.   Pokud smýšlíte ekonomicky, pravděpodobně budete vybírat laminovanou postel k ní rovněž noční stolky z lamina . Laminované noční...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Noční stolky lamino

Moderní ložnici tvoří vždy kvalitní postel a bezesporu také hezké noční stolky.  Můžeme bez obav říci, že noční stolek v ložnici je jeden z velmi praktických doplňků ke každé posteli, neboť slouží k odkládání stále potřebných drobností a nezbytností.

 

Pokud smýšlíte ekonomicky, pravděpodobně budete vybírat laminovanou postel k ní rovněž noční stolky z lamina. Laminované noční stolky jsou totiž praktické, pevné a za skvělou cenu nabízejí dostatek úložného prostoru. 

Materiál a provedení nočních stolků z lamina

Laminovaná deska, která se používá na výrobu postelí do ložnice a nočních stolků je v dnešní době velice kvalitní, její výhodou je provedení v mnoha odstínech. Z nabídky na Intena.cz můžete vybírat noční stolky v buku,  v moderní bílé barvě nebo ořechu a v současné době trendové noční stolky v odstínu dub sonoma.

 

Podle provedení pak můžete vybírat noční stolky na nožkách nebo se soklem, které mohou být doplněný zásuvkami. Vyberte si na INTENA nábytek jakoukoli moderní postel do ložnice a doplňte ji o  praktické noční stolky.  Můžete si být jisti skvělým provedením a pevnou konstrukcí.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Noční stolky lamino (23)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960