Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Noční stolky se šuplíkem

Noční stolky se šuplíkem

Pokud u vaší postele potřebujete praktický a uzavřený úložný prostor,  vybírejte z nabídky na Intena.cz noční stolky se šuplíky.  V poslední době se tento typ nočních stolků stal mezi zákazníky velmi oblíbený.  Noční stolky se zásuvkou nabízí praktický úložný prostor pro různé drobnosti a umožňují rychlé odložení všeho potřebného u vaší postele. Kování u nočních stolků se šuplíky Na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Noční stolky se šuplíkem

Pokud u vaší postele potřebujete praktický a uzavřený úložný prostor,  vybírejte z nabídky na Intena.cz noční stolky se šuplíky.  V poslední době se tento typ nočních stolků stal mezi zákazníky velmi oblíbený.  Noční stolky se zásuvkou nabízí praktický úložný prostor pro různé drobnosti a umožňují rychlé odložení všeho potřebného u vaší postele.

Kování u nočních stolků se šuplíky

Na Intena.cz naleznete různé modely nočních stolků se šuplíky v mnoha materiálových provedeních.  Čelo zásuvky bývá opatřeno kvalitní kovovou nebo dřevěnou úchytkou.  Základním předpokladem dobré funkce šuplíku je kvalitní kování - pojezdy.  Zásuvka by se měla posouvat velmi hladce a jednoduše.

 

U některých modelů zásuvkových nočních stolků se používají jednoduché kolečkové pojezdy, u vyšších modelů pak ložiskové pojezdy s automatickým dovíráním. Zaujaly vás noční stolky se zásuvkou ? Neváhejte a vyberte si u INTENA nábytku právě váš oblíbený model.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Noční stolky se šuplíkem (108)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960