Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Toaletní stolky

Toaletní stolky

Především ženy a dívky by rády uvítaly ve svém btě či domě určitý soukromý prostor,  kde byste se mohli upravovat a měli při ruce vše potřebné.  Přesně takovou funkci nabízejí toaletní stolky na Intena.cz.  Díky našim toaletním stolkům se budou ať slečny nebo dámy cítit vždy skvěle. Podle stylu vaší ložnice můžete vybírat jak moderní trendové toaletní stolky , tak toaletní stolky v antickém...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Toaletní stolky

Především ženy a dívky by rády uvítaly ve svém btě či domě určitý soukromý prostor,  kde byste se mohli upravovat a měli při ruce vše potřebné.  Přesně takovou funkci nabízejí toaletní stolky na Intena.cz.  Díky našim toaletním stolkům se budou ať slečny nebo dámy cítit vždy skvěle.

Podle stylu vaší ložnice můžete vybírat jak moderní trendové toaletní stolky, tak toaletní stolky v antickém rustikálním designu.

 

Toaletní stolky se zrcadlem

Podle kostrukce moho být toaletní stolky vybaveny integrovaným zrcadlem, nebo můžete zrcadlo dokoupit samostatně. Praktickou funkci u stolků plní zásuvky. Toaletní stolky se šuplíky nabízejí prostor pro uložení řasenky, make-upu nebo například oblíbené krabičky se šperky. Objevte proto na Intena.cz ideální toaletní stolek přesně dle vašeho vkusu, který přesně stylově zapadne do vaší ložnice.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Toaletní stolky (2)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960