Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Noční stolky bílé, černé

Noční stolky bílé, černé

Bílé nebo černé postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku.  Bílá barva pro postele a noční stolky je elegantní, krásná a hodí se do každé malé i velké ložnice. Bílé nebo černé noční stolky nabízí velký prostor pro využití mnoha bytových  doplňků. U bílých postelí můžete vymalovat zdi vaší ložnice elegantními barvami jaké se vám líbí. Bílé noční stolky z masivu nebo z...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Noční stolky bílé, černé

Bílé nebo černé postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku.  Bílá barva pro postele a noční stolky je elegantní, krásná a hodí se do každé malé i velké ložnice. Bílé nebo černé noční stolky nabízí velký prostor pro využití mnoha bytových  doplňků. U bílých postelí můžete vymalovat zdi vaší ložnice elegantními barvami jaké se vám líbí.

Bílé noční stolky z masivu nebo z lamina

Bílé noční stolky se vyrábějí buď z masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z lamina.  Povrch bílých nebo černých nočních stolků může být upraven dvojím způsobem. Bílé moření způsobí lehčí překrytí povrchu tak, že je textura dřeva zůstáva lehce vyditelná.

  Bílé lakování naopak způsobí celkové překrytí dřeva, kdy je textura kompletně překrytá bílou barou. Levnější variantou zůstávají bílé a černé noční stolky z lamina, které nabízejí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Noční stolky bílé, černé (15)

    Ložnice

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960