Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Anatomické zdravotní polštáře

Anatomické zdravotní polštáře

Hlavním úkolem ideálního polštáře je poskytnout člověku při spánku správnou oporu a celkové pohodlí.  Anatomické zdravotní polštáře poskytují kvalitní oporu pro hlavu a krční páteř. Díky zdravotním polštářům si budete moci ve vaší ložnici vychutnat potřebný zdravý spánek. Anatomicky tvarovatelné polštáře mají za úkol podepírat páteř v přirozené poloze těla. Anatomický polštář z líné...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Anatomické zdravotní polštáře

Hlavním úkolem ideálního polštáře je poskytnout člověku při spánku správnou oporu a celkové pohodlí.  Anatomické zdravotní polštáře poskytují kvalitní oporu pro hlavu a krční páteř. Díky zdravotním polštářům si budete moci ve vaší ložnici vychutnat potřebný zdravý spánek. Anatomicky tvarovatelné polštáře mají za úkol podepírat páteř v přirozené poloze těla.

Anatomický polštář z líné paměťové pěny nebo jiný ?

Anatomické polštáře se vyrábějí z různých materiálů. Všechny zdravotní polštáře z naší nabídky jsou opatřeny odepinatelným pratelným potahem , aby se zvýšila odolnost vůči roztočům.  Pokud jde o výplň, v dnešní době jsou nejoblíbenější anatomické polštáře z líné paměťové pěny.

 

Viscoelastická paměťová pěna se dokonale tvaruje a přizpůsobuje se tělesné teplotě.  Mezi další materiály pro výrobu zdravotních polštářů patrí latex, studená pěna nebo Flexi-foam pěna.  Vyberte si na Intena.cz některý z nabízených modelů zdravotních polštářů a zažijte pocit skvělého spánku i ve vaší ložnici.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Anatomické zdravotní polštáře (13)

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960