Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Polštáře a přikrývky

Polštáře a přikrývky

Správným výběrem polštáře a přikrývky dovedete zcela jistě ovlivnit pohodlí a komfort vašeho spánku.  Na Intena.cz nabízíme nejprodávanější modely polštářů a přikrývek , vyrobených z různých materiálů. Mezi neoblíbenější patří polštáře a přikrývky z dutého vlákna , které se vyznačují svými antialergickými vlastnostmi a jednoduchou údržbou. Pro náročnější zákazníky jsou určeny polštáře a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Polštáře a přikrývky

Nejsou zde žádné produkty.

Správným výběrem polštáře a přikrývky dovedete zcela jistě ovlivnit pohodlí a komfort vašeho spánku.  Na Intena.cz nabízíme nejprodávanější modely polštářů a přikrývek , vyrobených z různých materiálů. Mezi neoblíbenější patří polštáře a přikrývky z dutého vlákna, které se vyznačují svými antialergickými vlastnostmi a jednoduchou údržbou.

Pro náročnější zákazníky jsou určeny polštáře a přikrývky z přírodních materiálů.

Pořídit soupravu polštáře a přikrývky nebo raději jednotlivě ?

Jednotlivé polšáře a přikrývky mají hlavní výhody v tom, že můžete kombinovat různé materiály, nebo vybírat různé rozměry zvlášť pro polštář a zvlášť pro přikrývku. Soupravy polštář a přikrývka však bývají zpravidla cenově výhodnější, často se objevují v různých akčních nabídkách.  Pokud si na Intena.cz vyberete nový polštář a přikrývku, můžete si být jisti, že vašemu spánku dodáte potřebné pohodlí a komfort.

Zobrazit celý popis

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960