Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Povlečení na postele

Povlečení na postele

Povlečení na postele by mělo být v souladu s celým vzhledem ložnice , nemělo by nějak extrémně vynikat, spíše navozovat klidnou a pohodlnou atmosféru. Zárukou kvality v oblasti povlečení jsou přední čeští výrobci - Povlečení Matějovský nebo povlečení Hybler . Při vybírání vhodného povlečení se setkáte s nabídkou různých materiálů. Povlečení na postele by mělo být na dotek...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Povlečení na postele

Nejsou zde žádné produkty.

Povlečení na postele by mělo být v souladu s celým vzhledem ložnice, nemělo by nějak extrémně vynikat, spíše navozovat klidnou a pohodlnou atmosféru. Zárukou kvality v oblasti povlečení jsou přední čeští výrobci - Povlečení Matějovský nebo povlečení Hybler. Při vybírání vhodného povlečení se setkáte s nabídkou různých materiálů.


Povlečení na postele by mělo být na dotek příjemné , vzdušné a snadno pratelné. Pokud jde o velikost, rozlišujeme ložní povlečení na jednu postel a dvoulůžko, hezký barevné je povlečení na dětské postele.

 

Materiál pro povlečení na postele

Bavlněné povlečení na postele - Dobře saje vlhkost, je pružné, měkká a hřejivé. Při praní je možno použít i vyšší teploty. Krepové povlečení na postele - Jedná se o kvalitní bavlněnou tkaninu s krepovaným efektem, který je způsoben tepelnou úpravou. Povlečení na postele z mikrovlákna - mikrovlákno pojme více vlhkosti a rychle ho umí vyměnit s okolním vzduchem.

 

Velkou výhodou mikrovlákna je to, že vlivem velmi jemné struktury umí udržet teplo a pohodu. Povlečení na postele flanel- Jedná se o 100% bavlněnou tkaninu avšak mírně silnější než běžné bavlněné povlečení. Jersey povlečení - Také 100% bavlněné, takže je měkké. Povlečení bavlněný satén - Satén je utkán z kvalitních česaných přízí, takže je vždy hřejivý, na dotek příjemný a mírně lesklý.

Zobrazit celý popis

Ložnice

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960