Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé dětské pokoje

Bílé dětské pokoje

Bílé dětské pokoje jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a dětský nábytek bílé barvy se hodí jak do dětského pokoje pro dívky, tak do pokojíčku pro kluky.  Bílé dětské postele nabízí velký prostor pro doplnění mnoha textilních dekorací v různých odstínech.   U bílích dětských postelí můžete vymalovat stěny dětského pokoje nejrůznějšími barvami...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé dětské pokoje

Bílé dětské pokoje jsou v dnešní době velice žádané a oblíbené. Bílá barva je elegantní, krásná a dětský nábytek bílé barvy se hodí jak do dětského pokoje pro dívky, tak do pokojíčku pro kluky.  Bílé dětské postele nabízí velký prostor pro doplnění mnoha textilních dekorací v různých odstínech.

 

U bílích dětských postelí můžete vymalovat stěny dětského pokoje nejrůznějšími barvami jaké se vám líbí.  Hezké je použít pro výmalbu v kombinaci s bílým nábytkem do dětského pokoje tmavší barevnou kombinaci tak, aby bílý dětský nábytek vyniknul.  Bílé dětské pokoje se vyrábějí buď z mořeného masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z bílého lamina. 

Pokud fandíte aktuálním trendům a máte rádí bílou barvu, pak jsou bílé dětské pokoje na Intena.cz určeny právě vám.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Bílé dětské pokoje (4)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960