Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele nízké

Dětské postele nízké

V nabídce INTENA nábytek naleznete více než 500 typů dětských postelí. Někteří rodiče vybírají vyvýšené dětské postele , jiným se líbí dětské postele s úložným prostorem nebo s klouzačkou. Pokud však nemáte v plánu pořizovat dětskou postel s možností zvýšení, je nabídka nízkých dětských postelí určena právě vám.   K většině klasických nízkých dětských postel í je možné dokoupit úložné...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele nízké

V nabídce INTENA nábytek naleznete více než 500 typů dětských postelí. Někteří rodiče vybírají vyvýšené dětské postele, jiným se líbí dětské postele s úložným prostorem nebo s klouzačkou. Pokud však nemáte v plánu pořizovat dětskou postel s možností zvýšení, je nabídka nízkých dětských postelí určena právě vám.

 

K většině klasických nízkých dětských postelí je možné dokoupit úložné prostory ve formě šuplíků, nebo například výsuvnou přistýlku pro přespání druhé osoby. Klasické nízké dětské postele nabízíme v mnoha materiálech a odstínech. Neváhejte a objevte na Intena.cz  vysněnou dětskou postel, kterou si vaše ratolesti ihned zamilují.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské postele nízké (280)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960