Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele se zábranou

Dětské postele se zábranou

Bezpečnost dětí je pro všechny rodiče určitě hlavní kritérium při výběru dětské postele. Bezpečnostní zábrana na dětskou postel má hlavní a jedinný cíl - zabránit pádu dítěte z postele ať při jeho nočním spánku, tak i při jeho denním odpočinku. Dětské postele se zábranou mohou mít ochrannou zábranu přímo integrovanou z výroby, nebo je možné pořídit dětskou postel bez zábrany a...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele se zábranou

Bezpečnost dětí je pro všechny rodiče určitě hlavní kritérium při výběru dětské postele. Bezpečnostní zábrana na dětskou postel má hlavní a jedinný cíl - zabránit pádu dítěte z postele ať při jeho nočním spánku, tak i při jeho denním odpočinku.


Dětské postele se zábranou mohou mít ochrannou zábranu přímo integrovanou z výroby, nebo je možné pořídit dětskou postel bez zábrany a zábranu samostatně dokoupit jako příslušenství. Vždy je potřeba dbát na dostatečnou výšku zábrany nad matrací.

Do dětské postele se zábranou není proto vhodná matrace vyšší než cca 16cm, protože by mohlo dojít k značnému snížení funce bezpečnostní zábrany.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské postele se zábranou (31)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960