Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Vyvýšené dětské postele

Vyvýšené dětské postele

Vyvýšené dětské postele jsou speciálně vyrobeny tak, aby nabídly mimo bezpečného a pohodlného spánku také skvělý hrací prostor.  Vyvýšené dětské postele jsou obykle vyráběny ve výšce cca 70-90 cm nad zemí. Místo pod vyvýšenou postelí se tedy stává ideálním místem pro vytvoření hezkého hracího koutu.   Když pak prostor pod vyvýšenou postelí zakryjete barevným texilním domečkem,...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Vyvýšené dětské postele

Vyvýšené dětské postele jsou speciálně vyrobeny tak, aby nabídly mimo bezpečného a pohodlného spánku také skvělý hrací prostor.  Vyvýšené dětské postele jsou obykle vyráběny ve výšce cca 70-90 cm nad zemí. Místo pod vyvýšenou postelí se tedy stává ideálním místem pro vytvoření hezkého hracího koutu.

 

Když pak prostor pod vyvýšenou postelí zakryjete barevným texilním domečkem,  vytvoříte vašim dětem vysněný hrací kout, do kterého budo mít všichni dospěláci vstup přísně zakázán. Nebo můžete prostor pod vyvýšenou dětskou postelí využít pro další matraci a tedy pro příležitostné přespání vašeho hosta. 

 

Některé modely jsou řešeny jako dětské postele s klouzačkou, nad kterou může být zavěšen krásný látkový hrad. Objevte na Intena.cz vaši vysněnou dětskou postel s domečkem a zařiďte váš dětský pokoj podle akuálních trendů bydlení.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Vyvýšené dětské postele (66)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960