Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele s klouzačkou

Dětské postele s klouzačkou

Představa, že dětská postel slouží jako herna pro každodenní dovádění, je snem každého dítěte. Dětské postele s klouzačkou představují ideální naplnění tohoto krásného dětského snu. Pokud máte v dětském pokoji alespoň trochu volného místa, neměla by u vás vyvýšená dětská postel s klouzačkou určitě chybět.   Některé modely dětských postelí v naší nabídce mají skluzavku...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele s klouzačkou

Představa, že dětská postel slouží jako herna pro každodenní dovádění, je snem každého dítěte. Dětské postele s klouzačkou představují ideální naplnění tohoto krásného dětského snu. Pokud máte v dětském pokoji alespoň trochu volného místa, neměla by u vás vyvýšená dětská postel s klouzačkou určitě chybět.

 

Některé modely dětských postelí v naší nabídce mají skluzavku integrovanou, k některým modelům lze skluzavku dokoupit jako příslušenství. Dětské postele se skluzavkou jsou v současnosti hitem v oblasti zařizování dětského pokoje. Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské postele s klouzačkou (20)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960