Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Zahrada

Zahrada

Terasy a zahrady se dnes stávají běžným standardem jak u novostaveb, tak i u starších domů a bytů. Venkovní posezení nabízí příjemné místo k setkávání s rodinou a přáteli, k letnímu grilování a odpolednímu pití kávy. Při volbě zahradního nábytku byste měli myslet na možnost jeho uložení. Ne každý disponuje zastřešenou terasou, která ochrání nábytek před deštěm. Pokud si tedy pořídíte...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Zahrada

Terasy a zahrady se dnes stávají běžným standardem jak u novostaveb, tak i u starších domů a bytů. Venkovní posezení nabízí příjemné místo k setkávání s rodinou a přáteli, k letnímu grilování a odpolednímu pití kávy.

Při volbě zahradního nábytku byste měli myslet na možnost jeho uložení. Ne každý disponuje zastřešenou terasou, která ochrání nábytek před deštěm. Pokud si tedy pořídíte ratanový nábytek, nebude vhodné nechávat ho na místě, kde na něj bude pršet, naopak takový nábytek je vhodnější do zastřešených prostor. Pokud jste příznivci masivního zahradního nábytku tak vás uskladnění v případě deště trápit nemusí. Zahradní nábytek z masivu bývá ošetřen, tak aby odolal povětrnostním vlivům.

Ovšem ve všech případech je důležité pamatovat na uskladnění v zimě. Není vhodné nechávat žádný zahradní nábytek přes zimu venku nezakrytý.

Druhů zahradního nábytku je dnes velké množství. Kdo má rád čisté linie a moderní vzhled může volit z kovového nábytku, naopak komu je blízká příroda, ten se pravděpodobně poohlédne po masivním zahradním nábytku. Kdo má rád pohodlí a relaxaci toho zaujme ratanový nábytek s čalouněným sezením a polštářky. Ten kdo se dívá spíše na cenu tak ten může vybírat z plastového nábytku. Tyto čtyři typy jsou nejčasnějšími volbami mezi zákazníky. Nabízejí se ve formě židlí, křesel či zahradních lehátek.

Zahradní nábytek je vhodné doplit i o slunečník, kterým poskytne příjemný stín v horkých letních dnech. Aby se děti na zahradě zabavily, je ideální vybavit zahradu pískovištěm, houpačkou či zahradními domečky, ve kterých si děti vydrží hrát hodiny.

Pro relaxaci dospělých je vhodné zahradu opatřit pohodlnou zahradní houpačkou či houpací sítí. Pokud je součástí vaší rodiny i čtyřnohý chlupatý přítel je ideální mu na zahradu umístit i psí boudu, kde se může schovat před sluníčkem i deštěm.

Zahradní nábytek můžete umístit jen tak do prostoru zahrady nebo do pergoly či zahradního altánu. Druhá možnost představuje lepší variantu, neboť nabízí možnost posezení i v ne příliš příznivém počasí.

Zobrazit celý popis

Největší akce v oddělení zahrada pro měsíc BŘEZEN

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960