Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele s úložným prostorem

Dětské postele s úložným prostorem

Pokud zařizujete malý dětský pokoj , potřebujete využít každý úložný prostor který se nabízí. Dětské postele s úložným prostorem jsou ideálnáím řešením pro tento účel. Pokud tedy přemýšlíte, kam uložit ty hromady hraček, her nebo oblečení, neměli by jste naši nabídku dětských postelí s úložným prostorem přehlédnout.   Úložné prostory moho být řešeny jako samostatné šuplíky na...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele s úložným prostorem

Pokud zařizujete malý dětský pokoj, potřebujete využít každý úložný prostor který se nabízí. Dětské postele s úložným prostorem jsou ideálnáím řešením pro tento účel. Pokud tedy přemýšlíte, kam uložit ty hromady hraček, her nebo oblečení, neměli by jste naši nabídku dětských postelí s úložným prostorem přehlédnout.

 

Úložné prostory moho být řešeny jako samostatné šuplíky na kolečkách, nebo mohou být integrovány jako šuplíky či skříňky přímo do rámu dětské postele. Pořízením kvalitní dětské postele s úložným prostorem získáte mnoho potřebného místa na uložení věcí, oblečení či hraček.  Objevte u INTENA nábytek svou praktickou dětskou úložnou postel, která přesně zapadne do vašeho pokojíčku.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské postele s úložným prostorem (120)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960