Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Postele auta, formule

Postele auta, formule

Někdy bývá problém vybrat tu správnou dětskou postel do pokojíčku .  Většina modelů dětských postelí se vyrábí v konzervativním provedení s klasickým designem. Vašim přáním však je pořídit netradiční dětskou postel , do které by se vaše děti okamžitě zamilovali.   Právě vám je určena naš nabídka dětských postelí ve tvaru závodního auta , rychlé formule, kočáru pro princezny nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Postele auta, formule

Nejsou zde žádné produkty.

Někdy bývá problém vybrat tu správnou dětskou postel do pokojíčku.  Většina modelů dětských postelí se vyrábí v konzervativním provedení s klasickým designem. Vašim přáním však je pořídit netradiční dětskou postel, do které by se vaše děti okamžitě zamilovali.

 

Právě vám je určena naš nabídka dětských postelí ve tvaru závodního auta, rychlé formule, kočáru pro princezny nebo pirátské lodě.  Pro dvě děti objevíte v naší nabídce patrové postele autobus , lokomotiva nebo dětské postele jako hasičské auto.  Které z dětí nesní o takové netradiční dětské posteli, jež by mohla být dominantou zrovna vašeho dětského pokojíčku.

  Pořiďte malému závodníkovi postel auto nebo postel formuli a všechny ostatní děti ji budou určitě závidět.

Zobrazit celý popis

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960