Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé dětské postele

Bílé dětské postele

Současné moderní tredy říkají, že bílá barva je velmi elegantní , krásná a je vhodná do malých i velkých dětských pokojů. Proto jsou bíle dětské postele v poslední době velmi žádané. Největší výhodou bílé dětské postele je možnost vymalovat dětský pokoj v libovolných barvách. Bílou postel je možno také doplnit různými barevnými textilními dekoracemi podle toho, zda zařizujete...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé dětské postele

Současné moderní tredy říkají, že bílá barva je velmi elegantní, krásná a je vhodná do malých i velkých dětských pokojů. Proto jsou bíle dětské postele v poslední době velmi žádané. Největší výhodou bílé dětské postele je možnost vymalovat dětský pokoj v libovolných barvách.


Bílou postel je možno také doplnit různými barevnými textilními dekoracemi podle toho, zda zařizujete dětský pokoj pro kluka nebo pro holku. Pokud si na Intena.cz vyberete některou z nabízených bílých dětských postelí,  nezapomeňte určitě doobjednat také příslušenství v podobě dětských stanů, tunelů,  hradů nebo textilních chráničů na zábrany.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Bílé dětské postele (18)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960