Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dřevěné dětské postele z masivu

Dřevěné dětské postele z masivu

Dřevěné dětské postele z masivu patří mezi najkvalitnější modely z naší nabídky.  Rám dřevěné dětské postele z masivu je nejčastěji vyroben ze smrkového nebo borovicového dřeva. Smrkový a borovicový masiv mají největší výhodu v dobré pevnosti a přitom nízké ceně.   Bukové dětské postele jsou odolnější, bukové dřevo se vyznačuje vyšší pevností oproti smrku a borovice. Postele z...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dřevěné dětské postele z masivu

Dřevěné dětské postele z masivu patří mezi najkvalitnější modely z naší nabídky.  Rám dřevěné dětské postele z masivu je nejčastěji vyroben ze smrkového nebo borovicového dřeva. Smrkový a borovicový masiv mají největší výhodu v dobré pevnosti a přitom nízké ceně.

 

Bukové dětské postele jsou odolnější, bukové dřevo se vyznačuje vyšší pevností oproti smrku a borovice. Postele z masivu buku jsou tedy vhodnější do míst, kde očekáváte velkou zátěž a možnost rychlého opotřebení. Pokud máte rádi dřevo, neměla by dřevěná dětská postel ve vašem pokojíku určitě chybět.

 

V případě že vybíráte patrovou postel pro dvě a více dětí, pak vám dřevěná konstrukce postele zajistí ideální pevnost a stabilitu. Objevte svou dřevěnou dětskou postel z masivu na Intena.cz a vytvořte svému dítěti krásný a jedinečný pokoj, ve kterém bude vaše dítě rádo tvávit čas.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

<
>

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dřevěné dětské postele z masivu (286)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960