Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Patrové postele - horní spaní

Patrové postele - horní spaní

Pokud plánujete pořízení dětské postele pro jedno dítě a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí - horní spaní.   Patrová postel pro jedno dítě představuje jednouduché spojení praktičnosti a účelnosti.   Postor pod patrovou postelí pro jednoho můžete využít jako hrací koutek, nebo zde můžete ustavit šatní skříň či psací stůl.  Pod horní spaní...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Patrové postele - horní spaní

Pokud plánujete pořízení dětské postele pro jedno dítě a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí - horní spaní.  Patrová postel pro jedno dítě představuje jednouduché spojení praktičnosti a účelnosti.

 

Postor pod patrovou postelí pro jednoho můžete využít jako hrací koutek, nebo zde můžete ustavit šatní skříň či psací stůl.  Pod horní spaní lze zabudovat také například knihovnu nebo komodu.

 

Materiál na patrové postele pro jedno dítě - horní spaní

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele horní spaní  z masivu buku a smrku. Oblíbenou variantou jsou jaké patrové postele z masivní borovice. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí.

 

Levnejším řešením jsou pak horní spaní z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva. Patrové postele pro jedno dítě jsou zákazníky v současnosti velmi oblíbené pro jejich praktickou funkci a hezký vhled.  Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Patrové postele - horní spaní (48)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960