Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské postele s přistýlkou

Dětské postele s přistýlkou

Dětské postele  s přistýlkou jsou ideálním  řešením do malého dětského pokoje nebo všude tam, kde potřebujete zajistit nocleh pro hosty.  Základem sestavy je klasická postel, pod níž je úmístněna samostatná přistýlka . Ta může být řešena ve stylu velkého šuplíku na kolečkách nebo může mít vlastní rozkládací konstrukci. Přistýlka k dětské posteli má vždy pevné vyztužené dno z...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské postele s přistýlkou

Dětské postele  s přistýlkou jsou ideálním  řešením do malého dětského pokoje nebo všude tam, kde potřebujete zajistit nocleh pro hosty.  Základem sestavy je klasická postel, pod níž je úmístněna samostatná přistýlka. Ta může být řešena ve stylu velkého šuplíku na kolečkách nebo může mít vlastní rozkládací konstrukci.


Přistýlka k dětské posteli má vždy pevné vyztužené dno z důvodu požadované nosnosti. Velikost lehací plochy v přistýlce je u dětských postelí s přistýlkou obvykle 90x190 cm nebo 85x185. Výška matrace do dětské postele s přistýlkou by neměla být výšší než 15 cm, aby matrace v přistýlce nedřela o rám postele při vysunování. 

Pokud v naší nabídce nenajdete požadovaný komplet dětské postele s přistýlkou - nemusíte zoufat. K většině modelů dětských postelí lze přistýlka doobjednat i samostatně.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc ÚNOR

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské postele s přistýlkou (27)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960