Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Patrové postele z masivu

Patrové postele z masivu

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě nebo tři děti , často bývá řešením nákup kvalitní patrové postele. Patrové postele z masivu patří mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz . Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí.   Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Patrové postele z masivu

Pokud řešíte v dětském pokoji nedostatek místa a současně zařizujete dětský pokoj pro dvě nebo tři děti, často bývá řešením nákup kvalitní patrové postele. Patrové postele z masivu patří mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz . Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí.

 

Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku. Bukové a smrkové patrové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na bílou barvu, olši nebo jiné odstíny. Oblíbenou variantou jsou také patrové postele z borovice, které se vyznačují zajímavou kresbou a nízkou cenou.

 

Rovný nebo šikmý žebřík k patrové posteli z masivu

Jednotlivé modely patrových postelí z masivu nabízejí různé způsoby řešení výlezu na horní lůžko.  Ideální jsou patrové postele se zešikmeným žebříkem, který nabízí pohodlnější chůzi oproti svislému rovnému žebříku. Nevýhodou zešikmeného žebříku je, že zasahuje více do místnosti dětského pokoje a proto je ideální ustavit šimý žebřík někde podél zdi.

 

Některé modely patrových postelí z masivu mají žebřík odnimatelný, což využijete především u malinkých dětí, kterým potřebujete zabránit šplhání na horní lůžko. Pokud hledáte zajímavé patrové postele z masivu, u INTENA nábytek oceníte vždy hezký vzhled, účelnost a kvalitu zpracování všech nabízených modelů.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

< >

Zboží v oddělení Patrové postele z masivu (166)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960