Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Multifunkční dětské postele

Multifunkční dětské postele

Dětské multifunkční postele zajímavé řešení do rozměrově menších dětských pokojů . Mimo prostor pro spaní nabízejí velké množství úložného prostoru, popřípadě také psací stůl.  Vyšší multifunkčí postele v sobě mají integrovanou také šatní skříň, knihovnu a další úložné prostory.   Pokud tedy sháníte postel se skříní   nebo postel se skříní a stolem , jsou multifunkční dětské postele...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Multifunkční dětské postele

Dětské multifunkční postele zajímavé řešení do rozměrově menších dětských pokojů. Mimo prostor pro spaní nabízejí velké množství úložného prostoru, popřípadě také psací stůl.  Vyšší multifunkčí postele v sobě mají integrovanou také šatní skříň, knihovnu a další úložné prostory.

 

Pokud tedy sháníte postel se skříní  nebo postel se skříní a stolem, jsou multifunkční dětské postele tím ideálním řešením.  Materiálem na výrobu multifunkčních postelí bývá většinou kvalitní laminovaná nebo MDF deska zesílené konstrukce. Na Intena.cz naleznete dětské multifunkční postele v barevném provedení pro kluky i holky. 

 

K dětským postelím lze dokoupit samozřejmě další skříně či komody ve stejném designu. S multifunkčními postelemi se pro vás zařízení  dětského pokoje stane zábavou.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

Zboží v oddělení Multifunkční dětské postele (3)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960