Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Patrové postele s klouzačkou

Patrové postele s klouzačkou

Pokud plánujete pořízení patrové postele a máte v dětském pokoji dostatek místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skluzavkou . Představa, že dětská patrová postel slouží jako herna pro každodenní dovádění, je snem každého dítěte. Dětské patrové postele s klouzačkou představují ideální naplnění tohoto krásného dětského snu. Pokud tedy máte v dětském pokoji alespoň...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Patrové postele s klouzačkou

Pokud plánujete pořízení patrové postele a máte v dětském pokoji dostatek místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skluzavkou. Představa, že dětská patrová postel slouží jako herna pro každodenní dovádění, je snem každého dítěte.


Dětské patrové postele s klouzačkou představují ideální naplnění tohoto krásného dětského snu. Pokud tedy máte v dětském pokoji alespoň trochu volného místa, neměla by u vás patrová dětská postel s klouzačkou určitě chybět. Některé modely patrových postelí v naší nabídce mají skluzavku integrovanou, k některým modelům lze skluzavku dokoupit jako příslušenství.

 

Materiál na dětské patrové postele s klouzačkou

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele z masivu. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou patrové postele z masivního buku a smrku.

 

Levnejším řešením jsou pak patrové postele z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva. Patrové postele se skluzavkou jsou v současnosti hitem v oblasti zařizování dětského pokoje. Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Patrové postele s klouzačkou (2)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960