Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Patrové postele se skříní, stolem

Patrové postele se skříní, stolem

Pokud plánujete pořízení dětské patrové postele a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skříní a stolem .  Patrová postel se skříní a stolem má v sobě jak název napovídá integrovanou šatní skříň a případně také obsahuje psací stůl.  Některé modely patrových postelí se skříní obsahují navíc také zabudovanou knihovnu nebo komodu .   Šatní...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Patrové postele se skříní, stolem

Pokud plánujete pořízení dětské patrové postele a máte zárověň v dětském pokoji málo místa, můžete přemýšlet nad patrovou postelí se skříní a stolem.  Patrová postel se skříní a stolem má v sobě jak název napovídá integrovanou šatní skříň a případně také obsahuje psací stůl.  Některé modely patrových postelí se skříní obsahují navíc také zabudovanou knihovnu nebo komodu.

 

Šatní skříň u patrových postelí se skříní a stolem obsahuje většinou kombinaci polic a šatní tyče. Skříň může být umístněna z přední strany nebo z boku patrové dětské postele. Psací stůl pod patrovou postelí se stolem může být rovný nebo rohový, u některých modelů je řešen jako nezávislý na posteli a může se ustavit kdekoli v dětském pokoji.

 

Materiál na dětské patrové postele se skříní a stolem

Mezi nejkvalitnější a nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz patří parové postele se skříní z masivu smrku nebo borovice. Dlouhá životnost a velká odolnost je u patrových postelí z masivu samozřejmostí. Levnejším řešením jsou pak patrové postele se skříní z lamina, vyráběné nejčastěji v odstínech buk, javor, bříza a bílá barva.

Patrové postele se stolem a skříní jsou zákazníky v současnosti velmi oblíbené pro jejich praktickou funkci a hezký vhled.  Vyberte proto z naší nabídky ten správný model a již zítra můžete vašim dětem splnit jejich velký sen.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Patrové postele se skříní, stolem (15)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960