Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Bílé patrové postele

Bílé patrové postele

Bílé patrové postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku. Bílá barva pro patrové postele je elegantní, krásná a hodí se do každého malého či většího dětského pokoje.  Bílé dětské patrové postele nabízí velké možnosti pro využití barevných textilních doplňků. U bílých patrových postelí můžete vymalovat zdi vašeho dětského pokoje libovolnými barvami,  jaké se vám líbí....

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Bílé patrové postele

Bílé patrové postele jsou v dnešní době velice žádaným druhem nábytku. Bílá barva pro patrové postele je elegantní, krásná a hodí se do každého malého či většího dětského pokoje.  Bílé dětské patrové postele nabízí velké možnosti pro využití barevných textilních doplňků.

U bílých patrových postelí můžete vymalovat zdi vašeho dětského pokoje libovolnými barvami,  jaké se vám líbí.

 

Bílé patrové postele z masivu nebo z lamina

Bílé patrové dětské postele se vyrábějí buď z masivního dřeva - borovice, smrku či buku a nebo z lamina. Povrch bílé dětské patrové postele z masivu může být upraven dvojím způsobem. Bílé moření způsobí lehčí překrytí povrchu tak, že je textura dřeva zůstáva lehce vyditelná. Bílé lakování naopak způsobí celkové překrytí dřeva, kdy je textura kompletně překrytá bílou barou.

 

Levnější variantou zůstávají bílé patrové postele z lamina, které nabízejí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty. Pokud plánujete pořídi bílou patrovou postel pro dvě nebo tři děti, u INTENA nábytku můžete vybírat z několika zajímavých modelů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Bílé patrové postele (19)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960