Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dřevěné nastavitelné židle

Dřevěné nastavitelné židle

Dřevěné nastavitelné židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku a opěrky nohou. Optimálním nastavením polohovací židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°. Výhody dřevěné polohovací židle Díky dřevěné nastavitelné...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dřevěné nastavitelné židle

Dřevěné nastavitelné židle jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška sedáku a opěrky nohou. Optimálním nastavením polohovací židle je docíleno nejen správné výšky dítěte vůči stolu, ale také nastavení úhlu mezi předloktím , který by měl být optimálně také 90°.

Výhody dřevěné polohovací židle

Díky dřevěné nastavitelné židli docílíte toho, že deska pracovního stolu je vždy ve správné výšce před dítětem.  Mimo výškové nastavení sedáku lze u některých modelů nastavit také jeho hloubku. Nad sedákem dětské židle je umístněna zadní opěrka, která podepírá záda ve správné poloze. Opěrka nohou plní druhou nejdůležitější funkci u dřevěné polohovací židle. 

 

Nastavením opěrky do správné výšky je docíleno odlehčení nohou u dítěte a tím docílení maximálního pohodlí při práci.  Rám dětské polohovací židle zajišťuje správnou stabilitu na zemi. Materiálem na výrobu dřevěné nastavitelné židle je masiv smrk nebo borovice, nejkvalitnější modely jsou pak vyrobeny z masivu buku. Nákup dřevěné polohovací židle na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dřevěné nastavitelné židle (13)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960