Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Dětské a studentské židle

Dětské a studentské židle

Na dětské a studentské židle jsou kladeny velké požadavky z hlediska bezpečnosti a nastavitelnosti konstrukce. Obecně pro dětské a studentské židle na kolečkách platí že čím více možností nastavení, tím lépe.    Výška sezení by u dětských židlí na kolečkách měla být seřízena tak, aby lokty dítěte při práci na stole svírali úhel 90° . Paže mohou být opřeny o područky , které bývají...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Dětské a studentské židle

Na dětské a studentské židle jsou kladeny velké požadavky z hlediska bezpečnosti a nastavitelnosti konstrukce. Obecně pro dětské a studentské židle na kolečkách platí že čím více možností nastavení, tím lépe. 

 

Výška sezení by u dětských židlí na kolečkách měla být seřízena tak, aby lokty dítěte při práci na stole svírali úhel 90° . Paže mohou být opřeny o područky , které bývají kčasto k dispozici jako volitelné příslušentsví. Většina dětských čalouněných židlí disponuje nastavením zádové opěrky. Její výška a sklon by měla být správně seřízena, aby dítě nesedělo ani v mírném předklonu a ani v záklonu.

 

Studentské otočné židle často také umožňují nastavení sklonu sedáku. Speciální zdravotní dětské a studentské židle se vyznačují patentovaným nastavením celé kontrukce. Jední pohybem lze nastavit sklon a výšku zádové opěrky, područek a celkovou hloubku sezení. Když se k tomu přidá ergonomicky tvarované čalounění , vzikne ta nejlepší židle do dětského pokoje , kterou můžete pro vaše dítě pořídit.

Pokud sháníte dětskou nebo studentskou židli na kolečkách, v nabídce na INTENA.cz si zcela jistě vybere model přesně podle vaší představy.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Dětské a studentské židle (46)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960