Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Stolečky, židličky a lavičky pro nejmenší

Stolečky, židličky a lavičky pro nejmenší

Malé dětské stolečky a židličky patří mezi důležitý nábytek v dětském pokojíčku předškolního dítěte. Dětské židličky se nabízejí  v mnoha variantách,  s možností doplnění o různé zvířecí nebo pohádkové motivy. INTENA Nábytek se zaměřuje na dětské stolečky , židličky a lavičky, které jsou ideální pro děti od 2 do 5 let.  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru vhodného dětského...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Stolečky, židličky a lavičky pro nejmenší

Malé dětské stolečky a židličky patří mezi důležitý nábytek v dětském pokojíčku předškolního dítěte. Dětské židličky se nabízejí  v mnoha variantách,  s možností doplnění o různé zvířecí nebo pohádkové motivy.

INTENA Nábytek se zaměřuje na dětské stolečky , židličky a lavičky, které jsou ideální pro děti od 2 do 5 let.  Jsme kdykoli připraveni vám pomoci při výběru vhodného dětského stolečku nebo židličky.

Dětské židličky a stolečky z masivu aneb stabilita a bezpečnost

Při nákupu dětské židličky a dětského stolečku by se měli rodiče kromě designu zaměřit také na stabilitu a bezpečnost použitých materiálů.  Konstukce dětského stolečku a židličky musí být dostatečně pevná a odolná.

 

  Nejpevnější provedení nabízejí dřevěné dětské stolečky a židličky z masivu. Na výrobu tohoto dětského nábytku se používá nejčastěji kvalitní smrkové nebo borovicové dřevo. Pevnost a stabilita takových výrobků je daleko vyšší než podobné výrobky z plastu, které nabízejí různé nábytkové markety.

Zobrazit celý popis

Zboží v oddělení Stolečky, židličky a lavičky pro nejmenší (11)

Dětský pokoj

Sleva 2% na vše a doprava zdar
 
 777 158 960