Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rostoucí a polohovací stoly

Rostoucí a polohovací stoly

Dětské rostoucí psací stoly jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška stolové desky podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucího psacího stolu je docíleno nejen správné polohy dítěte vůči stolu a také nastavení úhlu v předloktí dítěte, který by měl být optimálně také 90°. Výhody rostoucího polohovacího stolu...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rostoucí a polohovací stoly

Dětské rostoucí psací stoly jsou v poslední době velmi oblíbené. Jejich výhodou je především pevná stabilita na zemi a nastvitelná výška stolové desky podle věku a výšky dítěte. Optimálním nastavením rostoucího psacího stolu je docíleno nejen správné polohy dítěte vůči stolu a také nastavení úhlu v předloktí dítěte, který by měl být optimálně také 90°.

Výhody rostoucího polohovacího stolu

Díky rostoucímu polohovacímu psacímu stolu docílíte toho, že je pracovní deska u stolu vždy ve správné výšce před dítětem.  Základem každého dětského rostoucího stolu je výškově nastavitelná pracovní deska , u některých modelů lze stolovou desku zároveň také naklápět.

Naklápěním pracovní desky je docíleno optimální polohy mezi očima dítěte a plochou stolu. Nastavením pracovní desky do správného úhlu docílíme maximálního pohodlí při práci.  Rám dětského rostoucího stolu může být kovový nebo dřevěný z masivu buku či smrku.  Nákup dětského rostoucího polohovacího stolu na  INTENA.cz  představuje skvělou investici do zdraví a pohodlí Vašeho dítěte.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Rostoucí a polohovací stoly (27)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960