Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Šatní skříně do dětského pokoje

Šatní skříně do dětského pokoje

Žádná pořádný dětský pokoj se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Šatní skříně do dětského pokoje mají funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v dětském pokoji potřebný pořádek. Skříně do dětského pokoje sjednocují a dolaďují celý pokojíček, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně. Pološatní nebo...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Šatní skříně do dětského pokoje

Žádná pořádný dětský pokoj se neobejde bez potřebného množství úložných prostorů.  Šatní skříně do dětského pokoje mají funkci ochrany před prachem, sluncem a zajišťuje v dětském pokoji potřebný pořádek.


Skříně do dětského pokoje sjednocují a dolaďují celý pokojíček, vhodným výběrem tohoto nábytku bude váš dětský pokoj vypadat vždy skvěle uklizeně a uspořádaně.

Pološatní nebo rohové skříně do dětského pokoje

INTENA nábytek nabízí šatní skříně policové, skříně se šatní tyčí nebo tzv. pološatní skříně, které obsahují kombinaci polic a šatních tyčí. Některé typy šatních skříní do dětského pokoje jsou navíc vybaveny zásuvkami na pojezdech.  Podle počtu dveří pak můžete vybírat šatní skříně dvoudvéřové nebo třídvéřové ( trojkřídlové ). 

 

Přístup do šatní skříně může být klasickým otevíráním dvířek nebo jsou v poslední době hitem šatní skříně rohové , které nabízejí velký úložný prostor a přitom zaberou v dětském pokoji velmi málo místa.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Šatní skříně do dětského pokoje (251)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960