Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Komody a prádelníky

Komody a prádelníky

Komody a prádelníky do dětského pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V dětském pokoji nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení oblečnen či hraček nebo her.  Díky praktické komodě v dětském pokoji mají děti okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebují.   V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Komody a prádelníky

Komody a prádelníky do dětského pokoje patří k velmi praktickým a účelným typům nábytku.  V dětském pokoji nezaberou mnoho místa přitom nabízejí přehledný prostor pro uložení oblečnen či hraček nebo her.  Díky praktické komodě v dětském pokoji mají děti okamžitě po ruce vše, co zrovna potřebují.

 

V naší nabídce naleznete jak komody se šuplíky ( zásuvkami ) , tak komody dvířkové s poličkami, nebo komody kombinované. Ty se skládají vždy z jednoho , dvou či více šuplíků a z dvířkové části s poličkami. Prádelníky do dětského pokoje poskytují díky větším rozměrům úložný prostor prakticky na cokoli.

Neváhejte proto a objevte na Intena.cz váš vysněný dětský nábytek, neboť v naší nabídce naleznete prádelníky a komody snad všech rozměrů a odstínů.

Zobrazit celý popis

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Komody a prádelníky (302)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960