Poradíme vám

tým odborníků Intena
Volejte 777 15 89 60
Napište nám dotaz

Pošlete nám dotaz

Rošty do dětské postele

Rošty do dětské postele

Do každé dětské či studentské postele je důležité zvolit optimální rošt pod matraci.  Postelové rošty se vyrábějí nejčastěji jako lamelové nebo dřevěné - laťové. Dřevěné rošty se pak nejčastěji vyrábějí ze smrkového, borovicového nebo bukového dřeva.   Použití dřevěného laťového je jednoduché - pouze se rozvine na rám postele. Dřevěné laťkové rošty bývají často přímo součástí děské...

Níže prosím vyplňte Váš dotaz a informace pro kontaktování :

* Povinná pole

Storno nebo 

Rošty do dětské postele

Do každé dětské či studentské postele je důležité zvolit optimální rošt pod matraci.  Postelové rošty se vyrábějí nejčastěji jako lamelové nebo dřevěné - laťové. Dřevěné rošty se pak nejčastěji vyrábějí ze smrkového, borovicového nebo bukového dřeva.

 

Použití dřevěného laťového je jednoduché - pouze se rozvine na rám postele. Dřevěné laťkové rošty bývají často přímo součástí děské postele. Dřevěný laťový rošt je tvrdý a je vhodný pro vyšší typy matrací nebo je právě ideální do dětských či stundentských postelí. Důležitá je správná hustota latěk, neboť při velkých mezerách mezi laťkami může dojít k tvarové deformaci matrace a tím i ke ztrátě záruky matrace.

 

V případě že má vaše dítě již vyšší hmotnost, můžete použít také rošty lamelové.  Lamelové rošty do postele se skládají z rámu a lehkých speciálně v oblouku lisovaných lamel, které jsou do rámu postele pružně upevněny. Pokud si vyberete do vaší dětské postele lamelové rošty - můžete zvolit několik variant.  Pevné nepolohovací rošty se ustaví do postele a zajišťují optimální rovinu při spaní.  Polohovací lamelové rošty umožňují naklopení hlavové části a tím docílení jakési polohy v polosedu. U polohovacích roštů lze rovněž částečně vyvýšit i nožní část.

Zobrazit celý popis

Speciální nabídka na měsíc BŘEZEN

Filtrování produktů

Upřesněte výběr Cena

    Zboží v oddělení Rošty do dětské postele (19)

    Dětský pokoj

    Sleva 2% na vše a doprava zdar
     
     777 158 960